Plan je een bezoek aan het Gallo-Romeins Museum? Koop dan best op voorhand je ticket. Zo ben je zeker dat je een plek hebt. En moeten wij aan de inkom niemand teleurstellen.
Plan je een bezoek aan het Gallo-Romeins Museum? Koop dan best op voorhand je ticket. Zo ben je zeker van je plek.
Je kent ze vast wel: de witte, marmeren beelden uit de tijd van Grieken en Romeinen. In de oudheid waren ze beschilderd in felle kleuren. Van kop tot teen.
Ervaar het in een belevenisvolle expo met tientallen reconstructies in kleur. Beelden van keizers, krijgers en goden. Videofilms leren je hoe dit soort beelden gemaakt werden. We tonen ook authentieke stukken uit de oudheid, mét resten van verfsporen.
De expo is zeer geschikt voor een bezoek met kinderen. Voor hen maken we een audiotour en interactieve spelapplicaties. In het atelier gaan ze creatief aan de slag met marmer en verf.
De reconstructies waren eerder te zien in The Metropolitan Museum of Art in New York. In Tongeren ontdek je ze in een nieuwe setting, eigentijds en belevenisvol.
De tentoonstelling wordt georganiseerd i.s.m. Liebieghaus Skulpturensammlung, Frankfurt am Main.
Doelgroep
Volwassenen en kinderen
Looptijd
21 oktober 2023 – 2 juni 2024
Taal
Zaalteksten: Nl., Fr., En.
Audiotour: Nl., Fr., En.
Duur
Gemiddeld bezoek: 90 min.
Prijs
Foto's maken
Onbeperkt toegestaan
Contact
Bart Demarsin
Afdelingshoofd tentoonstellingen
+ 32 12 67 03 56
bart.demarsin@stadtongeren.be